Na zielono żółtym tle na górze logo Ministerstwa Rodziny  i Polityki Społecznej, następnie Powiatu Strzelińskiego i Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Strzelinie. Następnie treść plakatu promującego warsztaty samoobrony dla seniorów. Całkowita treść zamieszczona pod jest pod plakatem. W dolnym prawym rogu w kole wklejone zdjęcie uśmiechniętego starszego, siwego, z dużą siwą brodą mężczyzny w okularach. W prawej ręce trzyma białą filiżankę

Treść plakatu:

Warsztaty dla seniorów

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Strzelinie serdecznie zaprasza na 2-dniowe bezpłatne warsztaty antyprzemocowe dla seniorów. Warsztaty poprowadzone zostaną metodą budowania pewności siebie, asertywnej postawy wśród mężczyzn - wzmacniania kompetencji społecznych.

Każdy mężczyzna może nauczyć się być skutecznie asertywnym.

Jesteś zainteresowany - zgłoś się! Liczba miejsc ograniczona

Zgłoszenia przyjmowane są w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Strzelinie przy ul. Kamiennej 10, telefonicznie 71 392 37 36 lub elektronicznie e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Udział w warsztatach pozwala zwiększyć umiejętności w zakresie:

• skutecznej, asertywnej komunikacji
  • rozpoznawania i diagnozowania sytuacji przekraczania granic
  • podejmowania decyzji
  • reagowania na sytuacje przekraczania granic, dyskryminację ze względu na płeć i inne
  • uwrażliwienia na występowanie stereotypów
  • działania pod wpływem stresu

Warsztaty realizowane są w ramach projektu “Bezpieczny dom” współfinansowanego ze środków Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej oraz Powiatu Strzelińskiego.