Na zielono żółtym tle na górze logo Ministerstwa Rodziny  i Polityki Społecznej, następnie Powiatu Strzelińskiego i Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Strzelinie. Następnie treść plakatu promującego warsztaty samoobrony dla seniorek. Całkowita treść zamieszczona pod jest pod plakatem. W dolnym prawym rogu w dwa koła mniejsze na tle większego. W mniejszym uśmiechnięta starsza, siwa pani. W większym na pierwszym planie starsza pani z rękoma zaciśniętymi w pięści. Lewa ręka wyprostowana skierowana dłonią w dół, prawa przy boku skierowana dłonią do góry. W tle młoda kobieta w identycznej postawie.

Treść plakatu:

Warsztaty dla seniorek

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Strzelinie serdecznie zaprasza na 2-dniowe bezpłatne warsztaty antyprzemocowe dla seniorek. Warsztaty poprowadzone zostaną metodą WenDo, czyli metodą budowania pewności siebie, asertywnej postawy i samoobrony kobiet - wzmacniania kompetencji społecznych.

Aby wziąć udział w warsztatach nie potrzeba siły ani nadzwyczajnej sprawności. Każda kobieta może nauczyć się skutecznie bronić.

Jesteś zainteresowana - zgłoś się!    Liczba miejsc ograniczona!

Zgłoszenia przyjmowane są w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Strzelinie przy ul. Kamiennej 10, telefonicznie 71 392 37 36 lub elektronicznie e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Udział w warsztatach pozwala zwiększyć umiejętności w zakresie:

  • skutecznej, asertywnej komunikacji
  • rozpoznawania i diagnozowania sytuacji przekraczania granic
  • podejmowania decyzji
  • reagowania na sytuacje przekraczania granic, dyskryminację ze względu na płeć i inne
  • samoobrony fizycznej w sytuacjach napaści
  • działania pod wpływem stresu

Warsztaty realizowane są w ramach projektu “Bezpieczny dom” współfinansowanego ze środków Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej oraz Powiatu Strzelińskiego.