W dniu 12 grudnia 2022 r. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Strzelinie zorganizowało imprezę mikołajkową dla dzieci przebywających w rodzinach zastępczych na terenie powiatu strzelińskiego.

Dziękujemy Panu Arturowi Gulczyńskiemu, członkowi Zarządu Powiatu w Strzelinie, za przybycie i ciepłe słowa dla dzieci i rodzin.

Podczas imprezy dzieci brały udział w wielu zabawach i konkursach, a dla rodziców zastępczych został przygotowany słodki poczęstunek. W trakcie zabawy mikołajkowej wspierali nas wolontariusze Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzelinie. Wszyscy w świątecznej już atmosferze miło i radośnie spędzili czas. Na zakończenie imprezy św. Mikołaj rozdał wszystkim dzieciom prezenty, które wywołały wiele radości.

W imieniu dzieci jeszcze raz serdecznie dziękujemy sponsorom: Dirks Sp. z o.o., USP Zdrowie Sp. z o.o., PHU „Monika”, KWS Lochow Polska Sp. z o.o., Sudzucker Polska S.A., AGROAS Sp. z o.o., Kino „Grażyna”- Józef Pawlicki, Etoll Strzelin.

Dzieci ze Świętym Mikołajem

Dziewczynka ze Świętym Mikołajem i Śnieżynką