O G Ł O S Z E N I E

 

Obsługa osób korzystających ze wsparcia Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Strzelinie odbywa się z uwzględnieniem procedur zgodnych z zaleceniami służb medycznych i sanitarnych.

 

ZASADY OBSŁUGI KLIENTÓW POWIATOWEGO CENTRUM POMOCY RODZINIE W STRZELINIE:

1. Rekomenduje się załatwianie wszelkich spraw za pośrednictwem zdalnych środków przekazu, tj. telefonicznie, e- mailowo.

2. W sprawach dotyczących dofinansowania PFRON informacje pod nr tel. 71 39 23 736 wew. 25 lub droga e-mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz za pomocą Systemu Obsługi Wsparcia (www.sow.pfron.org.pl).

3. W sprawach dotyczących rodzinnej pieczy zastępczej informacje pod nr tel. 71 39 23 736 wew.24 lub drogą e-mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

4. W sprawach dotyczących pieczy instytucjonalnej informacje pod nr tel. 71 39 23 736 wew.26 lub drogą e-mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

5. W sprawach dotyczących świadczeń dla rodzin zastępczych informacje pod nr tel. 71 39 23 736 wew.26 lub drogą e-mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

6. W sprawach dotyczących księgowości informacje pod nr tel. 71 39 23 736 wew. 23 lub drogą e-mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

7. W sprawach wymagających osobistego kontaktu w siedzibie PCPR należy umówić się na określoną godzinę, przybyć na spotkanie punktualnie, bez udziału osób postronnych, chyba że wymaga tego stan zdrowia osoby ubiegającej się o pomoc.

8. W siedzibie PCPR przyjmowani będą klienci bez widocznych objawów choroby, posiadający maseczkę.

9. Zachęcamy do załatwiania spraw z wykorzystaniem operatora pocztowego, e- mail,  E- PUAP oraz SOW.

 

 W sytuacji, gdy chcą Państwo tylko złożyć dokumenty można skorzystać ze skrzynki pocztowej, która umieszczona jest na zewnątrz budynku, przy drzwiach wejściowych do PCPR (niski parter).

 

INFORMUJEMY, IŻ W GODZ. 11.00 – 11.30 W SIEDZIBIE POWIATOWEGO  CENTRUM POMOCY RODZINIE PRZEPROWADZANA JEST DEZYNFEKCJA. W TYM CZASIE CENTRUM POZOSTAJE ZAMKNIĘTE.

 

Przepraszamy za utrudnienia w funkcjonowaniu PCPR- u. Nasza decyzja podyktowana    jest troską o bezpieczeństwo i zdrowie nas wszystkich.