KAPITAL_LUDZKI.jpg UE_EFS_L_kolor.jpg

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007 – 2013, Priorytet VII – Promocja integracji społecznej; Działanie 7.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji; Poddziałanie 7.1.2 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez powiatowe centra pomocy rodzinie.

PODSUMOWANIE DZIAŁAŃ PROJEKTOWYCH

20.12.2011r. odbyło się spotkanie podsumowujące projekt, na którym Beneficjenci podzielili się z Zespołem projektowym swoimi wrażeniami z przeprowadzonych działań podsumowując ich rezultaty.
      Projekt objął wsparciem 12 Beneficjentów, którzy w ramach Aktywnej Integracji zostali objęci wsparciem poprzez następujące instrumenty:

1. Aktywizacja społeczna - odbyły się w formie warsztatów treningi kompetencji i umiejętności życiowych
  2. Aktywizacja zawodowa - w formie warsztatowej odbyły się treningi pracy połączone z doradztwem zawodowym.
  3. Aktywizacja zdrowotna - przeprowadzone zostały w formie warsztatów i spotkań indywidualnych zajęcia psychoterapeutyczne.
  4. Aktywizacja edukacyjna – kursy i szkolenia wg indywidualnych potrzeb: kilkoro Beneficjentów wzięło udział w kursie prawo jazdy kat. B, w kursie kelnerskim, a część uczestniczek skorzystała z możliwości wzięcia udziału w kursie kroju i szycia.

Należy podkreślić, iż Uczestnicy projektu są zadowoleni z zaproponowanego im wsparcia.

Na każdym etapie projektu podkreślano, iż projekt, w którym Beneficjenci biorą udział jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007 – 2013, Priorytet VII – Promocja integracji społecznej; Działanie 7.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji; Poddziałanie 7.1.2 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez powiatowe centra pomocy rodzinie.

Mamy nadzieję, że dzięki wsparciu Europejskiego Funduszu Społecznego kolejny rok realizacji projektu zbliżył nas do zakładanych celów.

Wszystkiego dobrego dla uczestników projektu!

Kontakt:
Biuro Projektu PCPR