KAPITAL_LUDZKI.jpg UE_EFS_L_kolor.jpg

„AKTYWNOŚĆ SZANSĄ NA ZMIANY”

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007 – 2013, Priorytet VII – Promocja integracji społecznej; Działanie 7.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji; Poddziałanie 7.1.2 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez powiatowe centra pomocy rodzinie.

SPOTKANIE INAUGURACYJNO - INFORMACYJNE

W poniedziałek  28.03.2011r. w Mikoszowie na terenie Stowarzyszenia Św. Celestyna odbyło się spotkanie inauguracyjno - informacyjne dla uczestników projektu systemowego „Aktywność szansą na zmiany” realizowanego przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Strzelinie, które miało za zadanie poinformowanie i  zachęcenie beneficjentów do wykorzystania szansy udziału w projekcie.

Spotkanie to na zapoczątkowało cykl  warsztatów, szkoleń i kursów, na które z niecierpliwością czekają Beneficjenci.

www.efs.gov.pl www.europa.eu.int